وب لژیون راهنما آقای ایرج ورمزیار
صفحه نخست            تماس با مدیر            پست الکترونیک           RSS            ATOM
درباره وبلاگ


آنچه باور است محبت است وآنچه نیست ظروف تهی است
این وبلاگ سعی دارد گامی هر چند کوچک در رابطه با
پیشگیری مهار و درمان اعتیاد و دخانیات را در اختیار مصرف
کنندگان مواد مخدر و خانواده های آنها و همچنین
کسانی که خواستار رهایی از بند اعتیاد و دخانیات می باشند قرار دهد.
بیایید این آتش ویرانگر را مهار کنیم!

مدیر وبلاگ : کمک راهنما ایرج ورمزیار

ششمین جلسه از دور اول کارگاه های آموزش عمومی کنگره 60 در تاریخ 16/03/1398 لژِیون خرم آباد به استادی: کمک راهنمای ایرج ورمزیار و نگهبانی: مسافر محمد و دبیری مسافر علی با دستور جلسه: در استحکام پایه های مالی و علمی کنگره من چه کرده ام؟  راس ساعت 17 شروع به کار نمود.
خلاصه سخنان استاد:

سلام دوستان ایرج هستم یک مسافر

انجام ها انجام میگیرد، در حرکت خود هیچ تردید راه ندهید. که مسافرین دیگر در تکمیل سطرهای بعدی با شما هم نوا خواهند شد. فرق انسان های بر باد رفته و در خاکستر مدفون شده مانند گنج به صاحبان اصلی آنها پس داده خواهد شد. مشروط به اینکه خود را طلب نمایند.

خداوند را شاکرم که یک‌بار دیگر توفیق الهی نصیب بنده شد تا در لژیون خرم‌آباد حاضر شوم و کسب آموزش نمایم. به کمک راهنمای بزرگوار آقای بهرامی و کمک راهنمای گروه خانواده سرکار خانم ملیحه به این دلیل که حضور در لژیون خرم‌آباد پربار شده است. امیدوارم در آینده نزدیک شاهد رهایی‌ها بسیار و شاهد پرورش کمک راهنمای بسیار در این شهر باشیم. امیدوارم در آینده تبدیل به یک نمایندگی خوبی برای کنگره 60 شود.

ابتدا می‌خواهم به نقش مهم هم‌سفران بپردازم. بنده نظامی بودم و بیش از 18 سال تخریب داشتم، برای درمان به خیلی از مراکز مراجعه کردم. کلمه درمان فقط در کنگره است و بیرون از کنگره فقط ترک است. همیشه با همسرم مشکل داشتم و هیچ نتیجه‌ای نمی‌گرفتم. به‌واسطه مصرف مواد زندگی من به آشوب کده تبدیل شده بود. تقریباً 14 سال تریاک کشیدم، یک سال به‌اصطلاح متادون درمانی کردم که نشد و سه سال آخر را به مصرف شیشه پرداختم. تبدیل به یک کارت خواب خانگی شده بودم، در سال سومی که شیشه مصرف میکردم، متوجه تغییر رفتار همسرم شدم و از جنگ و دعوا خبری به شکل قبل نبود ولی متوجه شدم که روزهای شنبه ساعت یک بعدازظهر جلسات کنگره 60 در نمایندگی استاد معین می‌رفت. به بنده گفتند که برای درمان اعتیاد به‌جای به نام کنگره 60 می‌رود، به ایشان گفتم که نرو همه این‌ها به خاطر پول است. ایشان گفتند که اصلاً پولی از آدم نمی‌گیرند. به نمایندگی مراجعه نمودم و همان روز تولد کمک راهنمای سیگار بنده آقای رامین سعادت جو بود و دستیار دیده بان جهان‌بینی  و راهنمای گران‌قدر استاد دهقان هم استاد جلسه بودند. وقتی اعلام سفر نمودند و از تخریب‌ها شان گفتند، به همسرم گفتم که اینها آمدند سه دکتر خوش‌تیپ را آورده‌اند، تا نفر جمع بکنند.

مشاوره تازه واردین رفتم و زنده یاد کمک راهنمای امیر حسین باقری عزیز بودند، به من توصیه نمودند که به کنگره بروم و اگر به درد من نخورد دیگر نیایم. نشستم و دیدم حرف ها جدیدی میزند. اینجا نقش هم‌سفر بسیار مهم است چون ایشان آموزش گرفته بودند نوع رفتارشان با من تغییر زیادی کرده بود. یک سال جلوتر از من به کنگره آمدم و با آموزش های که دریافت نموده بود مرا به کنگره پیوند داد و بنده هم وارد سفر شدم و رها شدم، وارد سفر دوم شدم و در آزمون مقدس کمک راهنمای قبول شدم و الان هم زندگی بسیار خوبی دارم. بهترین سالهای زندگی من دوران پس از درمان بود. الان مشکلات را به بهترین شکل ممکن حل میکنیم. هم‌سفر به معنی دقیق کلمه بال پرواز است. هم‌سفران دقت کنند که تخریب هم‌سفران بیشتر از مسافران است. کمک راهنمایان بزرگوار این لژیون در هفته 400 کیلومتر مسیر را طی نماید تا خدمت نماید.


دستور جلسه یک طرح سوال از شخص من است. ما به‌واسطه مصرف مواد مخدر از فرماندهی جسم خودمان عزل شده بودیم ولی کنگره 60 در حال احیای انسانیت ازدست‌رفته را به ما برمی‌گرداند. این هنر کنگره 60 است و در حال احیا و به تعادل رساندن ما است. در سه سال آخری که من مصرف کننده شیشه بودم نزدیک به 60 میلیون هزینه نمودم و بزرگترین آرزوی من این بود که 10 دقیقه خودم را کنترل کنم تا شیشه نکشم. همه منو ترد نموده بودم، با ریکاوری کنگره 60 شخصیت از دست رفته و جسم از دست رفته دوباره جانی تازه گرفت و فرماندهی را برگرداند. حالا وظیفه من نصیبت به کنگره 60 چیست؟

به نظر بنده باید حافظ حرمت ها و قوانین کنگره 60 باشم، اینجا خانه ماست که به درمان و حال خوش رسیدم، به زندگی دوباره برگشتیم و باید مانند خانه در حفظ و نگهداری آن بکوشیم. همه ما آموزش های کنگره را دریافت نمایم و نشر بدهیم ما باید سفیر خوبی برای کنگره 60 باشیم. عطر دل انگیز کنگره باعث جذب همه ما شده است. در استحکام پایه های مالی باید یاد آور شوم که یک سرما خوردگی معمولی چقدر هزینه میخواهد؟ برای درمان یک مصرف کننده در کنگره نزدیک به 20 میلیون در همین 10 تا 11 ماه هزینه میشود. ما باید هزینه کنیم برای نسل بعدی خودمان، برای نسل بعدی که دردمند اعتیاد هستند و باید گونه ای عمل کنیم که این نهر سلامتی و کامیابی همیشه برقرار باشد. مالیات درمان یک فرد مصرف کننده که توانسته در کنگره فرماندهی خویش را برگرداند، چقدر است؟ بایستی در بعد مالی هم خدمت گزار باشیم، کنگره خانه من است و باید در هزینه این خانه امید و درمان شریک باشم. آرزو میکنم که سال آتی به نمایندگی تبدیل شود و کمک راهنمایان بیشتری در قسمت مسافران و همسفران داشته باشید و وظیفه همه ماست که به کمک راهنمای بزرگوار آقای بهرامی و خانم ملیحه کمک نمایم، خودمان باید به فکر خودمان باشیم.

عید فطر را به همه شما عزیزان تبریک عرض میکنم و امیدوارم که طاعات و عبادات همه شما قبول درگاه حق قرار گرفته بشد. ماه مبارک رمضان به گردن همه ما حق دارد، آقای مهندس در عملیات رمضان توانست غول اعتیاد را نابود کرد. ضمنا از زحمات کمک راهنمایان بزرگوار گروه مسافران و خانواده در لژیون خرم آباد تشکر مینمایم.

از اینکه به سخنان بنده گوش فرا دادید از همه شما بزرگوار سپاسگزارم.

تهیه گزارش: لژیون خرم آباد
تایپ: مسافر توحید

نوع مطلب : دستور جلسه، سخنان استاد، 
برچسب ها : استاد ایرج ورمزیار، راهنما ایرج ورمزیار، لژیون 21، نمایندگی شاد آباد،
لینک های مرتبط :

جمعه 17 خرداد 1398
سه شنبه 21 خرداد 1398 ساعت 13 و 20 دقیقه و 05 ثانیه
با سلام و خداقوت به شما استاد عزیزم آقا ورمزیار عزیز.همیشه و همه جا پرچمدار و حامی کنگره بودید و هستید .شما معلم خوبی برای ما گمگشتگان هستید و خواهید بود.دست بوس شما هستم
دوشنبه 20 خرداد 1398 ساعت 07 و 51 دقیقه و 52 ثانیه
خدا قوت به استاد عزیز
جمعه 17 خرداد 1398 ساعت 18 و 21 دقیقه و 15 ثانیه
خداقوت استاد عزیز.مثل همیشه مطالب پرباری را بیان فرمودید.سپاس
جمعه 17 خرداد 1398 ساعت 17 و 53 دقیقه و 05 ثانیه
تشکرتوحیدعزیز..


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
________________________________ _________________________________
 
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic