وب لژیون راهنما آقای ایرج ورمزیار
صفحه نخست            تماس با مدیر            پست الکترونیک           RSS            ATOM
درباره وبلاگ


آنچه باور است محبت است وآنچه نیست ظروف تهی است
این وبلاگ سعی دارد گامی هر چند کوچک در رابطه با
پیشگیری مهار و درمان اعتیاد و دخانیات را در اختیار مصرف
کنندگان مواد مخدر و خانواده های آنها و همچنین
کسانی که خواستار رهایی از بند اعتیاد و دخانیات می باشند قرار دهد.
بیایید این آتش ویرانگر را مهار کنیم!

مدیر وبلاگ : کمک راهنما ایرج ورمزیار

معبودم  ان تدخلنی فی کل خیر.... خدایا دعایم داخل شدن به تمام خیرهای است که پیامبر رحمت (ص) و آلش را در آن داخل نمودی... آیا لایق رحمت و مغفرت هستم، خدایا به عفو و رحمتت چشم امید دارم. معبودم لطف و کرمت بسیار و فهم و درک من قلیل است، معبودم از کرامت و رحمانیتت به من و همه اعضای کنگره نظر نما تا بتوانیم در پیشگاهت سربلند باشیم.

یا کریم الصّفح

خدایا از این آموزش بزرگ سپاسگزارم، خدایا شکر که مرا به میهمانی خودت دعوت نمودی و همیشه در حال دعوت هستی ولی من به دلیل وجود ناخالصی توان لبیک را ندارم، هزاران افسوس که قدر خوان پر نعمت را نمی‌دانم. خدایا شکر که فرصت حضور در این ماه را برایم مهیا نمودی و میدانم که ماه مبارک رمضان ماه نخوردن و نیاشامیدن نیست و لازم است که هم جسم و هم‌نفس را در روزه وارد نمایم تا جلا یابد. خدایا سپاس که فرصت تزکیه را به‌خوبی مهیا نمودی و معبودم سپاس که فرصت پی فرصت قرار دادی تا بیشتر به فطرت خویش بازگردم.

معبودم توفیق داشتن و نگهداری از این حال را به همه گوارا نما و معبودم عمق قلب و وسعت دل را نصیب و قسمت من و تمام مردم سرزمینم عطا فرما

سی روز، روزه‌داری که هر روزش مانند همای سعادت بوده که پس از گذشت 30 روز سیمرغ سعادت شده است و چه زیباست که در عید فطرت این سیمرغ را نظاره‌گر باشیم. معبودم غبار سیاهی دل و جهل و آلودگی جسم و قلب را با خود وارد این ماه مبارک نمودم و زنگارها را به‌قدر توان زدودم و این هدیه این ماه مبارک بود که شاکر درگاه لایتناهی هستم.

خوان قدرت مطلق گسترده است و من به‌قدر همت، فهم و درک و تلاشم بهره‌برداری می‌نمایم و به فطرت توحیدی خودم بر خواهم گشت، خدایا می‌دانم که باید ضد ارزش‌ها را به‌اندازه 180 درجه چرخش نمایم و هرقدر کوتاهی نمایم به همان مقدار انحراف خواهم داشت و از معبودم دور خواهم شد.

معبودم در این ماه عزیز یاد گرفتم که نار وجودم چگونه مبارزه نمایم و با آموزش کنگره یاد گرفتم که نفس سرکش را باید با برنامه و باتدبیر رام نمایم.

معبودم جایگاه هم را به‌واسطه اعتیاد فراموش نموده بودم ولی در کنگره به دان آگاه شدم و برای رسیدن به حقیقت باید معیار درست و دقیق را دریابم و به برای به دست آوردن حقیقت استقامت داشته باشم. معبودم این عید را عید پاداش، عید شکرگزاری برای بازگشت به فطرت خویش و عید بشارت برای من قرار بده، باید در پایان این ماه خودم را ارزیابی نمایم تا دریابم که آیا به اهدافم در این ماه رسیدم یا خیر؟ معبودم هدف من نزدیکی به الله بود و بدان مفتخرم. معبودم این ماه ضیافتی برای تناول از مائده تقوا و ایمان قراردادی و سپاسگزارم که اجازه حضور را در این ماه داشتم.

معبودم در زمین و سماء جشن است و حیف و صد حیف که فقط توان دیدن بخشی از جشن زمینی رادارم و دل‌خوشم به کرامتت و هیچ‌گاه از کرمت ناامید نخواهم شد.

معبودم  ان تدخلنی فی کل خیر.... خدایا دعایم داخل شدن به تمام خیرهای است که پیامبر رحمت (ص) و آلش را در آن داخل نمودی... آیا لایق رحمت و مغفرت هستم، خدایا به عفو و رحمتت چشم امید دارم. معبودم لطف و کرمت بسیار و فهم و درک من قلیل است، معبودم از کرامت و رحمانیتت به من و همه اعضای کنگره نظر نما تا بتوانیم در پیشگاهت سربلند باشیم.

معبودم بزرگ‌ترین شب و روز هستی را در این ماه قراردادی، امیدوارم توانسته باشم تا رضایتت را کسب نموده باشم و همیشه امید را از یاد نخواهم برد. انسان به امید وصالت حاضر به هبوط شده است و حتماً امید وصالت نجات‌دهنده همه خواهد بود. معبودم از اینکه مرا با نعمت اختیار بر سرنوشتم آفریدی ممنونم و چه زیباست با اختیار " عبد بودن انسان با اختیار کامل" کتاب عشق وادی دهم صفحه 87

نگارنده: مسافر توحید ره جوی کمک راهنما ایرج ورمزیار

نوع مطلب : مقاله نویسی، 
برچسب ها : عید فطر، لژیون21 نمایندگی شادآباد، استاد ورمزیار، راهنما ورمزیار، درمان اعتیاد، ترک اعتیاد،
لینک های مرتبط :

پنجشنبه 16 خرداد 1398
جمعه 17 خرداد 1398 ساعت 18 و 19 دقیقه و 34 ثانیه
خداقوت آقا توحید عزیز
پنجشنبه 16 خرداد 1398 ساعت 23 و 18 دقیقه و 21 ثانیه
خداقوت به آقا ایرج عزیز و کل بچه‌های شادآباد


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
________________________________ _________________________________
 
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic