وب لژیون راهنما آقای ایرج ورمزیار
صفحه نخست            تماس با مدیر            پست الکترونیک           RSS            ATOM
درباره وبلاگ


آنچه باور است محبت است وآنچه نیست ظروف تهی است
این وبلاگ سعی دارد گامی هر چند کوچک در رابطه با
پیشگیری مهار و درمان اعتیاد و دخانیات را در اختیار مصرف
کنندگان مواد مخدر و خانواده های آنها و همچنین
کسانی که خواستار رهایی از بند اعتیاد و دخانیات می باشند قرار دهد.
بیایید این آتش ویرانگر را مهار کنیم!

مدیر وبلاگ : کمک راهنما ایرج ورمزیار

هر چقدر کار ضد ارزشی انجام بدهیم بین حس و عقل فاصله بیشتری می آفتد و حس آلوده یعنی برگشت به دنیای تاریکی و ظلمت و از هستی هیچ چیزی دریافت نمیکنیم. نه توان دریافت محبت را داریم نه توان دریافت عشق را و همه را وارانه متوجه میشویم و هر روز بیشتر به سقوط نزدیکتر میشویم.


سخنان استاد:

سلام دوستان ایرج هستم یک مسافر

در ماه (شعبان)بسیار مبارکی هستیم باید بیشتر از این ماه خوب استفاده نمایم در این مدت بیشتر به یاد خداوند باشیم و خداوند را برای تمام نعمت هایش شکر نمایم. شکر گزار بودن نشانه یک انسان تکامل یافته است و همیشه شاکر بودن نعمات دیگری به همراه خواهد داشت. ماه مبارک رمضان در راه است و لازم و ضروری است که برای گل ریزان ماه مبارک رمضان آمادگی داشته باشیم. بین 12 تا 14 وعده افطاری در نمایندگی آماده میشود و حواسمان باشد که باید هر کدام چقدر باید سهیم باشیم. هر که بیشتر مبلغی را پرداخت نماید، در واقع اطعام در ماه مبارک نسیب و قسمت ش شده است و این بسیار مبارک و با برکت خواهد بود. از همین الان برنامه ریزی کنیم که در این امر مبارک و عالی شرکت خوبی داشته باشیم.

اهمیت نوشتن سی دی در این است که هر کدام از سی دی های هفتگی کنگره یا سی دی در لژیون مشخص میشود، حکم دارو مکمل برای ما دارد. اگر سی دی را متوجه نشویم، جهان بینی ما به صورت متوازن رشد نخواهد نمود و جهان بینی ما ناقص خواهد ماند و مطمنا" اولین ضرر را خود ما متحمل خواهیم شد. سی دی ها خوب گوش کنید و بنویسید این یک اجبار آموزشی است. اگر سی دی را گوش نمودید و نوشتید میتوانید درمان خوبی داشته باشید و تجربه نشان داده است که کسانی در کنگره به درمان خوب و عالی میرسند که تمام سی دی های خود را مینویسند. حلقه اتصال ما با کنگره همین آموزش های که در سفر دوم بسیار به درد ما خواهد خورد.

سعی کنیم که خودمان را به کنگره جوش بدهیم که در آینده آسیبی نبینیم. دانایی ما زمانی به دانایی موثر مبدل میشود که نتیجه کار ما که همان درمان است، اتفاق افتاده باشد و به درمان اکتفا نکنید، باید به تعادل و در نهایت به آرامش خوبی در زندگی برسیم.

در مورد سی دی عید چرخ صحبت خواهیم نمود. در ابتدای سی دی به دلیل میپردازد که نشانه تکامل عقل است و آن آرامش است. همه ما دارای عقل هستیم و همه از عقل فرمان میگیریم ولی شدت و ضعف دارد. شخصی فرمان های یا بهتر بگویم ندا های بیشتری از عقل دریافت میکند و دیگری ندا های کمتری از عقل دریافت میکند. کسی که دارای عقل بهتری است که اطلاعات به صورت کامل و دقیق به عقل میرساند. اگر من دارای حس پالایش یافته ای باشم، هم آرامش بیشتری دارم و هم حس من به عنوان یک خبرنگار اطلاعات جامع و خوبی به عقل میدهد و عقل بهترین تصمیم را اتخاد خواهد نمود.

آرامش داشتن به این معنا نیست که انسان بی خیال است. کسی آرامش حقیقی داشته باشد، هیچ مشکل توان گرفتن آن آرامش را ندارد. چون ایمان دارد. کسی که ایمان حقیقی دارد، اگر در مرحله ایمان به تسلیم هم رسیده باشد، به آرامش بسیار خوبی خواهد رسید. ما در ترک های گذشته خودمان، چرخ بدن را نتوانسته بودیم به خوبی به حرکت در آوریم. کنگره 60 چرخ درمان را از نو ساخت و مشخص نمود که اعتیاد یک بیماری چند بعدی است که همراه با جسم باید بعد دیگر که همان جهان بینی هست به درمان برسد تا روان ما هم درمان شود. داروی ot یک سرویس کامل برای جسم ما هست که بعد از درمان متوجه میشویم که روان یا خلق و خوی ما بسیار تغییر نموده است. این را باید گفت ما به اندازه ای که ناخالصی داریم، به همان مقدار هم آرامش نداریم. بیشتر مراقب ناخالصی های درون خودمان باشیم، که همان ها دلیل نداشتن آرامش ما هست.

هر چقدر کار ضد ارزشی انجام بدهیم بین حس و عقل فاصله بیشتری می آفتد و حس آلوده یعنی برگشت به دنیای تاریکی و ظلمت و از هستی هیچ چیزی دریافت نمیکنیم. نه توان دریافت محبت را داریم نه توان دریافت عشق را و همه را وارانه متوجه میشویم و هر روز بیشتر به سقوط نزدیکتر میشویم.

هر روز باید خودمان را چک کنیم که چرخ محبت و عشق و خدمت به همنوع در درون ما راه افتاده است. سعی کنیم که خواسته درمان را در درون خودمان تقویت کنیم. خواسته درمان جز اولین مسائلی که باید ایجاد شود تا وارد چرخه درمان شویم. برای اینکه اینجا باشیم، بسیار دعا ها و نیایش ها شده است و اساسا" انسان بسیار خوشبختی هستیم. با حرکت خوب خودمان، باعث حرکت خوب خانواده خودمان شویم. ان شا الله چرخ زندگی و درمان همه مسافران کنگره 60 به خوبی به گردش در بیاید. بچرخید و به تکامل عقل برسی. خواستن، توانستن است. همه ما جزء لژیون 21 هستیم و همه در کنار هم در حال آموزش گرفتن هستیم. طبق فرمان آقای مهندس باید بیشتر به کار گروهی بپردازیم که یک نیاز است و تکامل در جمع اتفاق می آفتد.

برای جلسه پنچ شنبه سی دی ساختمان جسم را گوش دهید و بنویسید. اما جلسه ما پرسش و پاسخ است. سعی کنیم مشکلات سفر خودمان را در این دستور جلسات بپرسیم که سفر با کیفیت بهتری داشته باشیم. یادمان نرود که لباس سفید و مرتب از شرایط اولیه درمان است.

عکاس: مسافر ابوالفضل

تهیه گزارش و تنظیم: مسافر توحیدنوع مطلب : دستور جلسه، خلاصه عملکرد لژیون ۲۱، سخنان استاد، 
برچسب ها : راهنما ورمزیار، کمک راهنما ورمزیار، سی دی چرخ، خلاصه عملکرد لژِیون، لژیون 21، نمایندگی شادآباد،
لینک های مرتبط :

یکشنبه 25 فروردین 1398
چهارشنبه 28 فروردین 1398 ساعت 09 و 15 دقیقه و 13 ثانیه
خدا قوت به استاد


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
________________________________ _________________________________
 
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات