وب لژیون راهنما آقای ایرج ورمزیار
صفحه نخست            تماس با مدیر            پست الکترونیک           RSS            ATOM
درباره وبلاگ


آنچه باور است محبت است وآنچه نیست ظروف تهی است
این وبلاگ سعی دارد گامی هر چند کوچک در رابطه با
پیشگیری مهار و درمان اعتیاد و دخانیات را در اختیار مصرف
کنندگان مواد مخدر و خانواده های آنها و همچنین
کسانی که خواستار رهایی از بند اعتیاد و دخانیات می باشند قرار دهد.
بیایید این آتش ویرانگر را مهار کنیم!

مدیر وبلاگ : کمک راهنما ایرج ورمزیار
در سال جدید برنامه ریزی خوبی انجام بدهیم که بیشتر در کنار خانواده باشیم و امسال مواد را ببخشیم تا سلامتی را خانواده خودمان هدیه بدهیم. سیگار را ببخشیم و رهایی از نیکوتین و دود را به خانواده خودمان عیدی بدهیم و...  امیدوارم که زندگی خوبی داشته باشیم. باید حواسمان به خودمان و زندگی و خانواده مان باشد و طوری رفتار و سفر کنیم که خانواده هیچ دغدغه ای از سفر ما نداشته باشند و همه ما را درمان شده خوب بدانند و حتما برکت این نگاه خانواده در سفر ما نمود خواهد داشت.

۲۱

یا لطیف

سخنان استاد:

سلام دوستان ایرج هستم یک مسافر

خدا را شاکرم که در اولین جلسه کنگره 60 در سال 1398 هستیم و این توفیق نصیب ما شده است که بتوانیم از آموزش های کنگره استفاده نماییم. عصرتون و وقت همه به خیر باشد و امیدوارم از این فرصت تعطیلات استفاده لازم را برده باشیم و سال نو را با خوبی و خوشی و پراز انرژی شروع کرده باشیم. خوش به حال مسافرانی که از این تعطیلات سربلند بیرون آمدند و خوشا به سعادت کسانی که قالب شان شکل گرفته بود. چرا برخی سربلند از تعطیلات هستند و برخی نه؟ کسانی که آموزش های کنگره را خوب دریافت نموده باشد و آموزش های کنگره 60 را خوب کاربردی نموده باشند در رده انسان های شاکر هستند و قطعا" خداوند انسان های شاکر و شکر گزار را دوست دارد و بدان ها توجه ویژه می نماید.

همیشه آموزش های برای کنگره 60 است و همه این آموزش ها از نور و روشنایی به وجود آمده اند و اگر بنده به آنها توجه نمایم به تدریج وارد نور و روشنایی خواهم شد و درمان به راحتی اتفاق خواهد افتاد. اگر گیرنده من قوی باشد این آموزش ها را به اصطلاح در هوا میگیرم و برای ارتقا خودم استفاده لازم را میبینم.

دیروز نزد آقای مهندس بودیم و گل رهایی نیکوتین و نشان ویلیام ال وایت مسافر روح الله را دریافت نمودیم و این افتخار را داشتیم که اولین گل و نشان رهایی را در سال 1398 از دستان آقای مهندس دریافت نمودیم و این گل رهایی بیشک برکات زیادی برای همه ما خواهد داشت.

مطلبی آقای مهندس در مورد سیل فرمودند که بسیار حائز اهمیت بود. آقای مهندس گفتند که درست است این سیل دارای خسارات زیاد و درد های زیادی برای کشور داشت ولی دارای برکات زیادی و آبادانی بسیار برای سال های آتی خواهد داشت. البته این مورد مستلزم صبر زیادی است. امیدوارم که خداوند توفیق داشتن صبر برای رفع این وقایع را داشته باشیم. باید همدردی کنیم و به فکر کسانی که آسیب دیده اند باشیم. باید سعی کنیم که کمک مادی انجام دهیم، هر چقدر کوچک هم باشد باید تاثیر گذار باشیم.

این اتفاقات برای همه جای دنیا هست و باید به همنوع خود کمک نماییم. در مشکلات باید برادری خودمان را نشان بدهیم. ما پرورش یافته کنگره هستیم باید به همنوع خود کمک نماییم. نشان دادن جوجه کباب در روز سیزده به همه ی مردم در روزی که باید به فکر هموطن خودمان باشیم چه معنی میدهد؟!

هنر این است که انسان باشیم و انسانی بیندیشیم و همیشه مراقب رفتار و کردار خودمان در شبکه های مجازی باشیم. در این مدت سعی کنیم از قوت خودمان کم کنیم و برای هم وطن های مان بفرستیم، هیچ اتفاق خاصی نمی افتد ولی در روند کمک رسانی باید تاثیر گزار باشیم. از این دوره های سخت باید عبور کنیم و عبور خواهیم نمود و فقط باید یادمان باشد که من چه کردیم و آیا تاثیر گزار بودیم؟ در این بحران و سختی نقش من چه بود؟

باید خواسته خودمان را تقویت کنیم و از همین ابتدای سال باید برای خودمان اولویت تعیین نمایم و هدفی را مشخص نمایم که باید تلاش کنم تا در سال 98 به رهایی از مواد و سیگار برسم، با برنامه ریزی و خواست و تلاش به آنچه که میخواهیم میرسیم.

به خاطر گرانی و گرفتاری مردم و همچنین همین سیل اخیر بنده آجیل عید ابدا" نخوردم. شاید در پایتخت من و امثال من داشته باشیم ولی شاید دیگران توان خریدن نداشته باشند و هیچ اتفاقی نیفتاد. این ها باعث میشود که بتوانیم نفس خودمان را کنترل نماییم. باید از خودمان شروع کنیم. تمام خواسته های ما از ناحیه نفس است و تمام آسیب های که قبلا" خورده ایم از جانب نفس ضعیف مان بوده است. از همین الان برای ماه مبارک رمضان خودمان باید آماده نماییم. همه سفر دومی ها باید روزه بگیرند، به تدریج غذا را کم کنیم و چند روز را در ماه مبارک رجب و شعبان روزه بگیریم. به تدریج چای و خوراک خودمان را کم کنیم که بتوانیم روزه بگیرم تا از موهبت های این ماه مبارک استفاده لازم را انجام دهیم.

در سال جدید برنامه ریزی خوبی انجام بدهیم که بیشتر در کنار خانواده باشیم و امسال مواد را ببخشیم تا سلامتی را خانواده خودمان هدیه بدهیم. سیگار را ببخشیم و رهایی از نیکوتین و دود را به خانواده خودمان عیدی بدهیم و...  امیدوارم که زندگی خوبی داشته باشیم. باید حواسمان به خودمان و زندگی و خانواده مان باشد و طوری رفتار و سفر کنیم که خانواده هیچ دغدغه ای از سفر ما نداشته باشند و همه ما را درمان شده خوب بدانند و حتما برکت این نگاه خانواده در سفر ما نمود خواهد داشت.

وقتی درمان شدیم میتوانیم وقت خودمان را برای خانواده و خدمت به دیگر انسان ها بگذاریم. امیدوارم که سال سرشار از برکت و توفیق خدمت برای همه ما باشد و از سفر اول و سفر دوم خودمان لذت ببریم. یادمان باشد که همه کارها و تفکرات خودمان را در ترازو ی نور یا ظلمت قرار دهیم تا عیار آن مشخص شود. وقتی اعمال یا کرداری در کفه نور باشد بدان عمل نمایم و باقی اعمال را کم کم از خودمان دور نماییم. سعی کنیم که هیچ چیزی در سبد ظلمت نداشته باشیم و امیدوارم سال آتی پر پیمانه باشد و امیدوارم پیمانه نور همه ما نزد خداوند مقبول باشد.

همه شما را به خداوند بزرگ میسپارم و همیشه به یاد داشته باشیم که در همه حال و در همه جا در در محضر قدرت مطلق قرار داریم و باید بتوانیم از همه امتحانات با سربلند عبور نماییم.

 نمایندگی شاد آباد پارک بان پارک طالقانی است و فردا قبل از ساعت 5:30 در پارک باشیم. تکالیف عیدانه کنگره را برای روز یکشنبه بیاورید.

تهیه گزارش و تنظیم: مسافر توحید

نوع مطلب : دستور جلسه، خلاصه عملکرد لژیون ۲۱، سخنان استاد، 
برچسب ها : راهنما ایرج ورمزیار، راهنما ورمزیار، لژیون 21، درمان اعتیاد، ترک اعتیاد، درمان شیشه، نور یا ظلمت،
لینک های مرتبط :

جمعه 16 فروردین 1398
پنجشنبه 22 فروردین 1398 ساعت 07 و 17 دقیقه و 39 ثانیه
خداقوت و سپاس ، عالی بود.
خدا را شکر برای آموزشهای الهی کنگره 60.
خدمتتان پربرکت.
شنبه 17 فروردین 1398 ساعت 06 و 58 دقیقه و 58 ثانیه
ممنون استاد عزیز خیلی آموزنده بود


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
________________________________ _________________________________
 
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic