وب لژیون راهنما آقای ایرج ورمزیار
صفحه نخست            تماس با مدیر            پست الکترونیک           RSS            ATOM
درباره وبلاگ


آنچه باور است محبت است وآنچه نیست ظروف تهی است
این وبلاگ سعی دارد گامی هر چند کوچک در رابطه با
پیشگیری مهار و درمان اعتیاد و دخانیات را در اختیار مصرف
کنندگان مواد مخدر و خانواده های آنها و همچنین
کسانی که خواستار رهایی از بند اعتیاد و دخانیات می باشند قرار دهد.
بیایید این آتش ویرانگر را مهار کنیم!

مدیر وبلاگ : کمک راهنما ایرج ورمزیار
عاشقی کردن بدون ایمان داشتن محال است و ایمان داشتن بدون عاشقی کردن پوچ است و این دو در کنار همدیگر و با فرمان عقل می توانند دست به ساختن زیباییها و اتفاقاتی بزنند که درتفکر ما هم نمی گنجد.
سلام دوستان ایرج هستم یک مسافر..
آرزوی قبولی طاعات وعبادات همه عزیزان رادراین ماه عزیزازخدای مهربان خواستارم....
دستورجلسه امروزماسی دی عشق وایمان۱ میباشد...
خوب درجلسه قبل دررابطه باایمان ومفهوم واقعی آن صحبت کردیم واشاره کردیم که ایمان یعنی تجلی نورخداونددرانسان.یعنی حضورخصلتهای خداوندی درانسان وبروزوظهورآنها درعملکرد ورفتارانسانها..
دراین سی دی میخواهیم یکی ازاین  صفات راکه ازخداوندبه انسان رسیده است را به بحث بپردازیم ؛ یعنی عشق ورابطه اش راباایمان بیان نماییم.. بایستی بدانیم ستون و پایه هستی و انسان بر اساس عشق بنا شده است و ایمان آن را محکم تر می نماید.
 قالب وچارچوب همه چیز ایمان است .ایمان یعنی باور قلبی به چیزی و کسی و نیک واضح است که این جمله با خودش عشق را هم به دنبال دارد یا به نوعی در درون ایمان عشق نهفته است و در درون عشق ایمان آورده است و این دو لازم و ملزوم یکدیگرند .
 عشق و ایمان در تک تک سلولهای هستی وجود دارد و اگر عشق و ایمان نباشد هیچ ساختار و هیچ بنا و هیچ سیستمی به وجود نمی‌آید و این عشق و  ایمان در میان همه مخلوقات ، حتی حیوانات هم وجود دارد .
حال اگر این عشق و ایمان را از هستی بگیریم چیزی از هستی باقی نخواهد ماند و این عشق و ایمان در تمامی ابعاد و جهان های قبل و بعد  وجود دارد، زیرا عشق و ایمان هم مراتب کمال خود را طی می نمایند و همیشگی و ادامه‌دار است و هرگز متوقف نخواهد شد . 
اگر عشق و ایمان نباشد خیل عظیم انسان ها در کنگره چگونه به آن می‌رسیدند.
 عشق و ایمان است که سبب می‌شود انسان‌ها در کنگره رایگان خدمت نمایند .
اگر به انسان عشق نرسد احساس پوچی و بی ارزشی می‌کند و انگار روح در بدن ندارد اما همین عشق و ایمان انسان رابا طراوت و شاداب می گرداند در واقع مثل یک سوخت پاک و یک انرژی معنوی است برای ادامه حیات و بقا ..
اگر می‌خواهیم ناخالصی ها را از وجودمان پاک نماییم باید سختی های فراوان و تزکیه و پالایش زیادی داشته باشیم تا عشق و ایمان درما خالص باشد و همچنین بتوانیم به طور خالص آن را دراختیاردیگران قراردهیم..
 برای استجابت دعا باید قلب و زبان و عمل مان با هم منطبق باشند و با هم یکی باشند آن گونه است که ندای روح بخش بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را مارادربرمی گیرد.. حال باید این عشق و ایمان رامرتب  در خودمان  تقویت نماییم وجلابدهیم  زیرا هر چه این عشق و ایمان قوی تر باشد به منشأ اصلی که خداوند است نزدیک تر و پیوند عمیق تر و دریافت‌ها و القائات و الهامات حقیقی تر می باشند.. 
در اینجا بایستی به یک نکته مهم اشاره نمایم وآنهم این است که انجام  هر کاری را باید از خودمان شروع نماییم .
ابتدا منتظر دریافت عشق نباشیم بلکه باید ما ابتدا عاشق خودمان باشیم و به جسم و روح و روانمان عشق و محبت ورزیم و به خودمان ایمان داشته باشیم .یعنی جسممان در سلامت کامل وبدون وابستگی به هرقیدوبنددنیوی وکارضدارزشی ازجمله مصرف موادودخانیات باشد.. و وقتی در  درونمان  لبریز شدازعشق وایمان آن را به دیگران ،به طرق  مختلف مثل بخشش گذشت انفاق و احسان و نیکوکاری و خدمت به انسان ها انتقال میدهد و سپس متوجه دریافت عطر دل انگیز انرژیهای مثبت ومعنوی ناشی ازعملکردمان خواهیم شد و همان گونه که گفتم اگر در این بین ایمان نباشد این رخداد ها هرگز اتفاق نمی‌افتد.
 عاشقی کردن بدون ایمان داشتن محال است و ایمان داشتن بدون عاشقی کردن پوچ است و این دو در کنار همدیگر و با فرمان عقل می توانند دست به ساختن زیباییها و اتفاقاتی بزنند که درتفکر ما هم نمی گنجد.
متشکرم
نوع مطلب : متن سی دی، خلاصه سی دی، خلاصه عملکرد لژیون ۲۱، سخنان استاد، 
برچسب ها : کنگره60، شادآباد، لژیون21، مجازی، رهایی، جهانبینی، عشق و ایمان،
لینک های مرتبط :

دوشنبه 15 اردیبهشت 1399
دوشنبه 15 اردیبهشت 1399 ساعت 22 و 33 دقیقه و 59 ثانیه
تشکرمحمدعزیز..


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
________________________________ _________________________________
 
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات