وب لژیون راهنما آقای ایرج ورمزیار
صفحه نخست            تماس با مدیر            پست الکترونیک           RSS            ATOM
درباره وبلاگ


آنچه باور است محبت است وآنچه نیست ظروف تهی است
این وبلاگ سعی دارد گامی هر چند کوچک در رابطه با
پیشگیری مهار و درمان اعتیاد و دخانیات را در اختیار مصرف
کنندگان مواد مخدر و خانواده های آنها و همچنین
کسانی که خواستار رهایی از بند اعتیاد و دخانیات می باشند قرار دهد.
بیایید این آتش ویرانگر را مهار کنیم!

مدیر وبلاگ : کمک راهنما ایرج ورمزیار
مهمترین ویژگی انسانهای کج فهم بی تعادلی و ضعف در هوشیاری و تشخیص خواسته‌هایشان است

سلام دوستان ایرج هستم یک مسافر...
 طاعات و عبادات همه دوستان عزیز مقبول درگاه حق تعالی سی دی امروز ماکج فهمی از جناب آقای مهندس می باشد ..این سی دی بعد از سی دی احمق ها آمده و به نظرم این دو سی دی با هم مرتبط بوده و تشابهات زیادی با درک و فهم انسان ها دارند..  
بعد از آن که در  سی دی احمق هاآقای مهندس ویژگی انسان های احمق را برشمردند و آنها را تقسیم بندی نمودند در این سی دی به افراد کج فهم اشاره می نمایند که به واسطه حماقت وعدم آگاهی خودشان دچار کج فهمی  می‌شوند و مطالب را وارونه دریافت می نمایند و وارونه هم عمل می نمایند و از خود و انسان‌های دیگر انتظارات وارونه و اشتباهی دارند و وقتی که انتظاراتشان برآورده نشود دست به یک سری اقدامات جاهلانه می‌زنند که سبب آزار و اذیت خود و دیگران می‌شوند. 
به نظر من مهمترین ویژگی انسانهای کج فهم بی تعادلی و ضعف در هوشیاری و تشخیص خواسته‌هایشان است ..حال این خواسته هامیتوااندهم از خودشان باشدو هم  از دیگران..
 اینان با خواسته‌های اشتباهشان نظم خانواده جامعه و هستی را به هم می زنند مثلاً به جای تفکر عمل می‌کنند و به جای عمل کردن تفکر می‌کنند از همسر و فرزندانشان انتظاراتی دارند که قادر به انجام آنها نیستند از خود انتظاری دارند که قادر به انجامش نمی باشند گاهی وقتها از انجام ساده‌ترین کارها عاجز هستند و گاهی اوقات نیز دست به اقداماتی بزرگتر از ظرفیت و توان خود شان می زنند که سبب بوجودآمدن یاس وناامیدی درآنهامیشود.
من باب مثال از فرزندان کوچک خود انتظارات بزرگی دارد و گاهی وقت ها خود در عین بزرگی سنوات دست بانجام کارهای کودکانه و بچه گانه می‌زند از همسرشان انتظار یک همسر بسیار بسیار رویایی و مافوق تصور دارند ..گاهی اوقات از دختران انتظار انجام کارهای پسرانه واز پسران انتظار انجام کارهای دخترانه دارند و از همه کس و همه چیز توقع بیجا دارند و در مجموع همه چیز و همه کس را وارونه می‌بیند . کارهای ضدارزشی راارزشی می پندارند وکارهای ارزشی راضدارزشی .
حال این وارونگی زنجیر وارشعاع ایجاد میکندوانتظارات اشتباه، ادامه دارد می گرددو از خداوند و فرستادگانش گرفته تا دین و ادیان  وهمه مردم را ..و همین کج فهمی  ها سبب شده است که انسان‌ها برای  خودشان و دیگران  مشکل ایجادنمایند و این آسیب ها دامن خانواده و جامعه و طبیعت را هم در بر گرفته بگیرد.
اگرسری به دادگاههای خانواده بزنیم متوجه می شویم اکثرجدایی ها ومتلاشی شدن کانون های گرم خانوادگی بخاطرهمین کج فهمی های زنان ومردانی است که درک درستی ازواقعیات نداشته ومعنی درست زندگی وحیات رادرک نکرده اندوباخاطرهمین کج فهمی ها شیرازه زندگیشان بهم ریخته وپاره شده است
 اگر به افرادبزه کار ومجرمین نگاهی بیندازیم متوجه میشویم بخاطرکج فهمی دست به انجام کارهای تبهکارانه بزنند وازاین مواردکه پیرامونمان به وفوریافت میشود.. 
اما اگر آموزش‌های مدنی وعلوم انسانی از منبعی درست دریافت واستخراج شود و توسط استادان متعهدوماهر ارائه گردد و در سه قسمت جسم روان و جهان بینی کاربردی گردد این کج فهمی ها و وارونگی کم کم به حالت بالانس و تعادل خود برمی‌گردد و کج فهمی ها جایش را به فهمیدگی و درک  می دهد و چرخه حیات نیز به خوبی حرکت، و انتظارات به حالت عادی خودش و  شأن خودش برمی‌گردد که البته این مستلزم طی شدن پروسه زمانی لازم می باشد...
متشکرم
Smile
clean word remove format superscript Subscript Cut Copy Paste Horizontal Rule Ordered List Unordered List Outdent Indent Insert Link Remove Link
Undo Redo Bold Italic Underline strikethrough Align Right Center چینش چپ Justify Full Justify Full Justify Full
Text Color
Background Color
Add Image
Insert Table
Insert Aparat
نوع مطلب : خلاصه سی دی، خلاصه عملکرد لژیون ۲۱، سخنان استاد، 
برچسب ها : لژیون21، کنگره60، رهایی، سی دی، کج فهمی، جهانبینی،
لینک های مرتبط :

چهارشنبه 10 اردیبهشت 1399
چهارشنبه 10 اردیبهشت 1399 ساعت 17 و 46 دقیقه و 23 ثانیه
تشکرمحمدعزیز
مسافر محمد


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
________________________________ _________________________________
 
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات