وب لژیون راهنما آقای ایرج ورمزیار
صفحه نخست            تماس با مدیر            پست الکترونیک           RSS            ATOM
درباره وبلاگ


آنچه باور است محبت است وآنچه نیست ظروف تهی است
این وبلاگ سعی دارد گامی هر چند کوچک در رابطه با
پیشگیری مهار و درمان اعتیاد و دخانیات را در اختیار مصرف
کنندگان مواد مخدر و خانواده های آنها و همچنین
کسانی که خواستار رهایی از بند اعتیاد و دخانیات می باشند قرار دهد.
بیایید این آتش ویرانگر را مهار کنیم!

مدیر وبلاگ : کمک راهنما ایرج ورمزیار
جسم ها همه وسیله اند ، جسمی که همانند شماست ممکن است نسبتی داشته باشد ، اما روحش هیچ نسبتی با شما نداشته باشد در نتیجه به دنبال روح مشترک ؛ رفتن  در خود حتما این احساس را کرده اید که ما به چگونه روحی ، خویش می گوییم .به نام قدرت مطلق الله
به امید پروردگار در برابر مسائل به ستونی و استواری یک نخل ایستاده باشید تا به آنچه در قدرت و توانایی فکر و عمل شماست پی ببرید . ما با بیان مکرر خوشحالیم که راه خودتان را توانسته اید با قوه ی عقل خود بیابید .و یافتن خویش خویش است و آن روح ، خویش شما را می یابد و برای هدایت شما در هر حالی به یاری می آید . جسم ها همه وسیله اند ، جسمی که همانند شماست ممکن است نسبتی داشته باشد ، اما روحش هیچ نسبتی با شما نداشته باشد در نتیجه به دنبال روح مشترک ؛ رفتن  در خود حتما این احساس را کرده اید که ما به چگونه روحی ، خویش می گوییم . ما همه در هر جهان که باشیم خویشانی داریم که از نظر جسم هیچ موضوعیتی با ما ندارند و جمع این روح ها را ید واحده می گویند . همه با هم هستند بدون این که نمایی از هم داشته باشند . طالب هیچ مطلبی هم نیستند . فقط راه همه به سوی الله میزان شده . به هر حال ما برای شما بسیار خوشحال شده ایم . 
در برابر آنچه باید پیش برود ، با خواست و تقریرات است که به فرمان الهی صورت می پذیرد . ما هیچ در آن دخیل نمی توانیم بشویم . اما آنچه برای ما و شما هست که اختیار ماست برای رسیدن به هدف . با تمام مشکلات جلودار می شویم و آنگاه در تقدیر الهی هم فرمان نیکوتر حاصل می گردد . ما همیشه فکر می نماییم که باید آن پیش آید که ما می گوییم ، قضا و قدر باید حتما نوع عالی باشد . اما در قضا و قدر ها هم نقطه هایی به فرمان نهاده اند که در آن اگر با چشم بینای دیگر نظر بیندازیم خواهیم دید که آنها همه برای این است که رنج حاصل از آن اتفاقات را با بالاترین غنیمت ها نمی شود مقایسه نمود . اما توان قدرت در جسم بسیار اندک است . جسم آسیب پذیر است و روح حرکت دهنده ی آن . اگر استوار نباشد در مقابل این مسائل به زودی به قهقرا می رود و دیگر به درجه ای از معرفت دست نمی یابد . 
ما مثل این که راجع به این موضوعات زیاد سخن گفتیم  ، البته در انتها بی ربط هم نمی تواند باشد ؛ زیرا نقطه ها از همین ها آغاز و خط می شوند و خطوط معانی می یابند و این آدم به درجه ی دیگری از هستی عروج پیدا می کند که خود نیز نمی داند ، اما در پایان که در واقع آغاز جداگانه ای است در می یابد که پشت سر چه گذشته ؛ آن نامه ی اعمال در ورود به مرحله ی بعد یاری بسیار می نماید و ما برای این که بشر به مقامی که دارا است و نمی داند ، می خواهیم متوجه سازیم و از این طریق که با سنجش این راه در ارتباط هستیم که درفرمان ها به موقع به آنها ابلاغ نماییم و این در هر انسانی نیست . 
ما می خواهیم که در جست و جوی کارها و راهها بهترین را انتخاب نمایید که منطبق با آنچه که به شما داده می شود باشید . همه ی آنچه پیش می آید توام با اندیشه است و برای تقویت انتخاب باید تجدید نظر در افکار نیکو بنمایید . 
نوع مطلب : سخنان استاد، 
برچسب ها : کنگره 60، مهندس دژاکام، ماشین، جسم، روح، خویشتن، شادآباد،
لینک های مرتبط :

یکشنبه 19 آبان 1398
سه شنبه 5 آذر 1398 ساعت 20 و 48 دقیقه و 11 ثانیه
خداقوت
دوشنبه 20 آبان 1398 ساعت 08 و 25 دقیقه و 26 ثانیه
ماشاالله آقا محمد
دوشنبه 20 آبان 1398 ساعت 07 و 22 دقیقه و 30 ثانیه
خداقوت و بسیار عالی


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
________________________________ _________________________________
 
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic