وب لژیون راهنما آقای ایرج ورمزیار
صفحه نخست            تماس با مدیر            پست الکترونیک           RSS            ATOM
درباره وبلاگ


آنچه باور است محبت است وآنچه نیست ظروف تهی است
این وبلاگ سعی دارد گامی هر چند کوچک در رابطه با
پیشگیری مهار و درمان اعتیاد و دخانیات را در اختیار مصرف
کنندگان مواد مخدر و خانواده های آنها و همچنین
کسانی که خواستار رهایی از بند اعتیاد و دخانیات می باشند قرار دهد.
بیایید این آتش ویرانگر را مهار کنیم!

مدیر وبلاگ : کمک راهنما ایرج ورمزیار
۲۱

سلام دوستان حمید هستم یک مسافر
"عشق،محبت" 
آنچه باور است محبت است و آنچه نیست،ظروف تهی است. 
من که میگویم ، کلام خود نیست ، بلکه فردیست در جمع بیکران هستی که باورش کار هر کسی نیست مگر معنای آن ، بداند که آن چیست. 
ارابه ها را در بیکران به حرکت در آورید که نگهبانان ماورا به آنچه در زمین میگذرد ، نیازمندند. 


بشکافید آنچه شکافتنی نیست ، در دل سنگ بروید و ترکیب ها را جدا نمایید. 
زمین و آسمان به هم مرتبط هستند.این طور نیست که دستورات فقط از آسمان به زمین بیاید ، دستورات از آسمان به زمین می آید ولی برگشت میکنند و این برگشت مهم است.یک دستوری از بالا داده میشودباید اجرا شود. وقتی اجرا شد باید جوابش برگرددو جوابش که برگشت بررسی میشود تا بر مبنای آن حرکت بعدی را انجام دهند. 
خطابه اول : اضداد 
تاثیری که اضداد برای ما دارد این است که قبلا اگر موضوعی و یا اتفاق ناگواری برایم می افتاد خیلی خشمگین و عصبانی می شدم ، ولی الان قضبه برایم فرق کرده است و دلیل این تغییر آموزشی است که در کنگره دیده ام . در این وادی در مورد اضداد به آگاهی ای رسیده ام که هر قدر انسان به عقل و آگاهی نزدیک تر شود اضداد کم رنگ تر میشود و انسان آرامش بیشتری تجربه میکند. اضداد که روزی آن را لعنت خداوند میدانستند اکنون چیزی جز بیدار کردن من و نشان دادن مسیر درست زندگی برای من نیستند. 
خطابه دوم : امواج 
امواج عشق و محبت در فواصل بسیار دور با فرکانس بسیار قوی همدیگر را میربایند.عشق در هستی وجود دارد.موجودات خداوند ، بارانی که میبارد صدای فرزندان ، صدای امواج دریا ،گوسفند ها و همه و همه اگر با زیباترینحس خودمان بدون اینکه به چیز بدی فکر کنیم میتوانیم عشق را در تمام موارد حس کنیم مرکز هستی عشق است. 
در انسان هم یک مرکزی هست به نام قلب که در زمان خوشی یا ناخوشی اگر دستمان را روی قلبمان بگذاریمآن را حس میکنیم  
قدرت مطلق برای خلق جهان آفرینشاز همان نیروی عشق که در امواج دمید استفاده میکند. 
عشق یعنی گذشتن از خویش و آنچه که او به شما داده و پرواز در بیکران و یا اینکه گذشتن با آگاهی و ظرافت و پی بردن به جهان هستی که در آن ما و شما هر یک در آن سهمی داریم و برای دادن محبت که عصاره جان هر یک از ماست.اما هستند کسانی که با کلمه عشقو محبت کاملا بیگانه اند و لازم است که آموزش ببینند زیرا ما باید همه انسانها را یکسان ببینیم و به آنها بگوییم عشق یعنی چه؟ ما نمیتوانیم انسانها را با موجودات دیگری که کارشان تخریب و خرابکاری است یکسان ببینیم.زیرا حشرات یا میکروبها را نمیتوان آموزش داد ولی انسانها دارای قدرت فهم هستند و میتوانند آموزش دریافت کنند. 
خطابه سوم : زنجیره های عشق (رعد) 
وقتی میخواهی در مورد مطلبی صحبت کنی مثلا گذشت ، دو راه وجود دارد یکی اینکه در اینترنت جست و جو کنیم و هرچه بزرگان گفتند را بنویسیم . ولی وثتی که در مورد گذشت نسبت به گذشته های خودت تقکر میکنی و به رشته تحریر در می آوری. 
مطالب دست اول را با تجربه خودت نوشته ای و از ارزش بالایی برخوردار میباشد.برای همین در کنگره میگویند که در مشارکت از تجربه های خویش سخن بگویید تا تاثیر زیادی داشته باشد.عشق با محبت آغاز میگرددو محبت صورت مسئله است.حل آن میشودعشق ، عشق یک مرتبه به وجود نمی آید ، ذره ذره همدیگر را میشناسند که لایتناهی است یعنی انتها ندارد. 
وقتی ما به دنیا می آییم عشق با ما همراه است.انسان بودن یعنی سپاس از هستی ، از قدرت مطلق، یعنی وادی چهاردهم. 
مثلث عشق دارای سه ضلع است: سایه ها ، جاذبه و حس 
هر موجودی دارای صور آشکار و صور پنهان می باشد و از آن جایی که هر دو  صور دارای پیکرهای مجزا و با طول و موج متفاوت می باشند.به این دلیل میگوییم سابه ها. 
برای مثال سابه صور آشکار انسان جسم اوست و سایه صور پنهان میتواند نفس و روح باشد.وقتی ما خواب میبینیم همان سایه دوم ماست و بیداری سایه اول ماست.چون عشق هم در جسم و هم در روح انسان قابل احساس میباشد،به این دلیل میگوییم سایه ها. 
جاذبه در فواصل کوتاه اثرگذاری دارد اما در فواصل طولانی این طور نیست.برای مثال شما فردی را میبینیدو جذب او میشویدو زمانی که در کنارش هستید احساس خوبی دارید،اما وقتی که رفت له آن دیگر فکر نمیکنید و ممکن است تا مدت ها از او خبری نگیرید اما عشق و محبت فاصله نمیشناسد ، فرد عاشق دور هم باشد دلتنگ معشوق است ، نزدیک هم باشد دلتنگ معشوق است و فاصله در این دلتنگی بی اثر می باشد. 
حس : به آنچه هست پی بردن تمنای دل میخواهد الهام به آن شکل میدهد آنگاه که تصویری گرفت پالایش های مداوم به تراوش ها استحکام میبخشد و اما این سخن به گونه ای دیگر مورد کاوش ماست یعنی حس ، حس مانند قدرت مطلق است و در تمامی هستی و نیستی موجود و رویت پذیر اماهمنا خودش ،قابل حس است. 
اساس هستی نور ، موج و حس است.دریافت کننده اش هم حس است اگر گیرنده ای نباشد ما چطور میتوانیم امواج را بگیریم.بنابراین در این زمینه حس خیل

ی به ما کمک میکند.در برخورد نیروها در قانون ذرات در جهانبینی خواندیم که ذرات همه نوع را جذب میکند.ما هم در هستی به واسطه حس ،محبت را جذب میکنیم. 
بطور کلی محبت جان جهان است و در تمام موجودات جهان است .محبت با حس دریافت میشود و هرگاه موجودی میخواهد مخبت را دریافت کند از طریق حسش آن را دریاقت میکند مثل گیاهی که از طریق حسش خودش را به سمت نور بالا میبرد.
نوشته شده توسط : مسافر حمید
تایپ و تنظیم از : مسافر محمد
نوع مطلب : مقاله نویسی، دستور جلسه، دستور جلسه، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

چهارشنبه 27 شهریور 1398
پنجشنبه 28 شهریور 1398 ساعت 14 و 35 دقیقه و 16 ثانیه
خدا قوت آقا پیمان ،ممنون بابت زحماتی که برای ما انجام میدهید،قدری اگر تفکر کنیم متوجه میشیم که فقط تایپ این مطالب چقدر زمانمان را میگیرد حالا نگارش و ...بماند.
مسافر پیمان : سپاس از توجه شما.زحمت همه ی شما عزیزان است که در آخر به این شکل درمیاد و اینجا نمایان میشه.
پنجشنبه 28 شهریور 1398 ساعت 09 و 53 دقیقه و 51 ثانیه
خداقوت به آقا پیمان ،با اینکه سرشون شلوغه ولی از هر فرصتی برای خدمت دریغ نمیکنند.موفق و سربلند باشید.انشالاه
مسافر پیمان : سپاس از لطف و توجه شما
چهارشنبه 27 شهریور 1398 ساعت 16 و 06 دقیقه و 46 ثانیه
حمید جان مقاله بسیار آموزنده و زیبایی بود و من به شخصه بسیار آموختم امیدوارم در ادامه همگی عشق ومحبت را سرلوحه زندگی خویش قرار دهیم تا لایق عشق ناب الهی گردیم .
با تشکر و سپاس از دوستان وبلاگ
مسافر پیمان : سپاس از توجه شما
چهارشنبه 27 شهریور 1398 ساعت 12 و 47 دقیقه و 22 ثانیه
حمیدعزیزخداقوت وتشکرازشمابابت مقاله خوبتون..تشکرازمحمدعزیزوپیمان عزیز.‌
مسافر پیمان :
چهارشنبه 27 شهریور 1398 ساعت 12 و 43 دقیقه و 24 ثانیه
خداقوت حمید عزیز.بسیار زیبا نوشتید.
سپاز از زحمات محمد عزیز
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
________________________________ _________________________________
 
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات