وب لژیون راهنما آقای ایرج ورمزیار
صفحه نخست            تماس با مدیر            پست الکترونیک           RSS            ATOM
درباره وبلاگ


آنچه باور است محبت است وآنچه نیست ظروف تهی است
این وبلاگ سعی دارد گامی هر چند کوچک در رابطه با
پیشگیری مهار و درمان اعتیاد و دخانیات را در اختیار مصرف
کنندگان مواد مخدر و خانواده های آنها و همچنین
کسانی که خواستار رهایی از بند اعتیاد و دخانیات می باشند قرار دهد.
بیایید این آتش ویرانگر را مهار کنیم!

مدیر وبلاگ : کمک راهنما ایرج ورمزیار
"به نام قدرت مطلق"
پنجمین جلسه از دوره هفتادو دوم سری کارگاه‌های آموزشی عمومی ویژه مسافران و همسفران کنگره 60 روز شنبه مورخ 1398/06/09؛ نمایندگی شادآباد
 با استادی: مسافرایرج  نگهبانی : مسافر حمید   دبیری : مسافر توحید
 با دستور جلسه: (چگونه از سایت کنگره 60 استفاده می کنم؟ مقاله نویسی و جشن اولین سال رهایی مسافر حسین) رأس ساعت 17:00 آغاز به کار نمود.

خلاصه سخنان استاد:

سلام دوستان ایرج هستم یک مسافر، امیدوارم که روزهای خوب و خوشی را سپری کرده باشید.

در رابطه با دستور جلسه که هفته سایت و مقاله‌نویسی است جهان هستی در حال تکامل است و یکی از اساسی‌ترین تغییراتی که در این عصر داشتیم ورود اینترنت به زندگی ما است و این سامانه است که باعث می‌شود دسترسی ما به تمام مطالب و آموزش‌ها به‌سادگی انجام شود، در اوایل دهه هفتاد شمسی وارد کشور ما شد و رشد بسیار چشم‌گیری را تا دهه هشتاد پیدا کرد، کنگره 60 چون یک سازمان مردم‌نهاد است در حوزه بیماری اعتیاد از این فضا به‌خوبی استفاده می‌کند، برای ورود به سایت کنگره 60 کافی است که در درگاه اینترنت شما بنویسید کنگره 60 یا درمان اعتیاد و سایت اصلی و نمایندگی و وبلاگ‌ها را برای شما بیاورد.

من این هفته را به تمام عزیزان و خصوصاً دوستانی که در شعبه ما در حال خدمت هستند تبریک می‌گویم، بعضی خدمت‌ها را ما داخل کنگره انجام می‌دهیم و می‌رویم منزل ولی قسمت وبلاگ و سایت چیزی است که بازندگی ما ارتباط مستقیم دارد و این عزیزان قسمتی از زندگی شخصی خودشان را قربانی یا فدای این کاردارند می‌کنند و جا دارد ما در این هفته به نحو شایسته‌ای از این عزیزان تقدیر بکنیم، ما بایستی مطالب و مقالات را بخوانیم و در مورد این مطالب و مقالات نظر بدهیم و این نظر دادن‌ها می‌تواند نقاط قوت و ضعف مشخص‌تر شود و شخصی که این مطالب را می‌نویسد دوست دارد نظرات دوستانی که مطالب این را می‌خوانند را بداند و بعضی از این مقالات خیلی کارگشا است برای عزیزانی که هنوز وارد کنگره 60 نشده‌اند، من خودم چیزی حدود دو ساعت در سایت کنگره و وبلاگ مطالعه دارم و تمام مطالب موجود در سایت و وبلاگ را مطالعه می‌کنم تا بتوانم با موضوعات روز در کنگره 60 بیشتر آشنا شوم و مطالب خودم را هم به‌روز کنم، ما باید از این فضا برای بالا بردن اطلاعات استفاده بسیاری بکنیم و من این هفته رو بازهم به تمام عزیزان تبریک عرض می‌کنم.

خلاصه سخنان استاد در مورد تولد:

حسین عزیز در ماه رمضان نودوشش بود که وارد کنگره و لژیون بنده شد و با تخریب بسیار بالا، حسین عزیز با یک پکیجی از انواع مواد مصرف مواد مخدر وارد کنگره 60 شد و تمام وجودش را ترس و ناامیدی گرفته بود و هیچ راهی نداشت، اما حرکت خودش را آغاز کرد و دانای خودش رو به دانایی مؤثر تبدیل کرد و حسین عزیز از همان روز اول بافرمان برداری حرکت خودش را شروع کرد و بسیار هم سخت شروع کرد و یکی از کسانی بود که به‌صورت مرتب مطالب و سی‌دی‌ها را می‌نوشت و خداوند مزد کارهایش را به او داد و امروز تولد رهایی‌اش را جشن می‌گیرد و عضو لژیون سردار است و ایشان در تمام‌کارهای خیر قدم برمی‌دارد و حضور دارد و در آزمون کمک راهنمایی هم قبول شد و به او تبریک میگویم و حسین باایمان تمام این مراحل را پیموده و به اینجا رسیده است و من این روز را به او و هم‌سفر عزیزش تبریک می‌گویم و آرزو می‌کنم بهترین‌ها نصیبشان بشود.

از این‌که به صحبت‌های من گوش کردید بسیار تشکر می‌کنم.


اعلام سفر مسافر حسین:

آنتی ایکس مصرفی شیشه، هروئین، تمجیزک، نورجیزک، حشیش، کراک، متادون مدت سفر 14 ماه به راهنمای کمک راهنما ایرج ورمزیار، رهایی یک سال و ده روز

در ادامه سفر سیگار داشتم آنتی ایکس سیگار به راهنمای کمک راهنما ایرج ورمزیار رهایی یک سال

آرزوی مسافر:

سلام دوستان حسین هستم یک مسافر، طبق رسم کنگره 60 من باید یکی از آرزوها رو بیان کنم و این آرزو را دارم که تمام سفر اولی‌هایی که سفرشان طولانی شده این جایگاه را تجربه کنند.

آرزوی هم‌سفر:

 آرزو می‌کنم که تمام سفر اولی‌ها به رهایی برسند و این جایگاه را تجربه کنند. آرزو می‌کنم آقای مهندس و خانواده بزرگوارشان همیشه در سلامتی کامل باشند.

خلاصه سخنان مسافر حسین:

تشکر می‌کنم از همه دوستان که به جشن تولد من آمدند امیدوارم روزی جبران کنم. از خداوند سپاسگزارم که کمک کرد تا این جایگاه را تجربه کنم از جناب آقای مهندس تشکر می‌کنم از راهنمای خوبم آقایان رضوانی و ایرج ورمزیار بسیار سپاسگزارم از مرزبانان و راهنمایان هم‌سفرم هم تشکر ویژه دارم. از همسفرم که زحمات بسیاری برای من کشیدند تشکر و قدردانی می‌کنم.

تخریب من از دوران مدرسه شروع شد مواد مخدرهای مختلفی تجربه کردم بعد این موضوع ادامه داشت تا در دوران خدمت سربازی، در این دوران انواع مواد مخدر و مشروبات الکلی را مصرف می‌کردم. تمام رفقای من کاسب بودند و به‌صورت خیلی مدام در حال مصرف بودم. بعد مدتی تصمیم به ترک گرفتم از کلینیک ترک اعتیاد گرفته تا هزاران راه دیگر، البته تمام این راه‌ها باعث شد مصرف من چند برابر شود. حالا هم مواد مصرف می‌کردم هم داروهای ترک اعتیاد، آن‌قدر مصرفم بالا رفته بود که مدام در حال خرابی کاری بودم، حتی رانندگی نمی‌توانستم بکنم. مصرفم طوری پیش رفته بود که پشت فرمان تزریق می‌کردم و بعد کنار جاده می‌ایستادم چون بدنم کاملاً بی‌حس و فلج می‌شد و بعد از چند ساعت به خودم می‌آمدم.

متأسفانه من طوری هم‌سفرم را اذیت می‌کردم که همه در حال تذکر به من بودند ولی هم‌سفرم با صبر بردباری و تلاش به من کمک کرد تا آن روزهای سخت بگذرد و درراه درمان به موفقیت برسم.

یک روز حدود ساعت پنج شش صبح بود و از خواب باحالی بسیار بد بلند شدم و از خدا خواستم تا من را کمک کند که از اعتیاد خلاص شوم تا چند ساعت با گریه از خدا می‌خواستم که من را کمک کند.

خاطرم هست یک‌بار با هم‌سفرم به ملاقات مهندس رفتیم، مهندس جمله‌ای ه هم‌سفرم گفت، ایشان فرمودند سرکار خانم این تو بمیری دیگر از آن تو بمیریها نیست و حسین آمده برای رهایی. این جمله مهندس من را بسیار خوشحال کرد و باقدرت شروع به سفر کردم.

سفر مجددم را آغاز کردم با لژیون جدید رفتم وارد لژیون آقای ورمزیار شدم، حقیقتاً سفر بسیار سختی داشتم. در سفرم ایستادگی کردم و با همه سختی‌ها تلاش کردم، مهندس یک هفته سقوط آزاد داد و با هر زحمتی بود یک هفته را گذراندم و این نقطه آغاز سفر من بود. من سختی‌های بسیاری کشیدم تا اینکه آرام‌آرام وحشت‌ها کنار رفت و حالم بهتر شد. بعد مدتی به لژیون سردار رفتم و انرژی بسیاری از این لژیون گرفتم و خدمت در کنگره برای من بهترین اتفاق ممکن بود.

ما باید قدردان مهندس و کنگره باشیم باید خدا را شاکر باشیم که یک مکانی وجود دارد تا در آن حضورداشته باشیم و سفر کنیم و به حال خوش برسیم. امیدوارم بتوانیم شعبه خودمان را پیشرفت بدهیم. در انتها از هم‌سفرم تشکر می‌کنم و امیدوارم من را ببخشد، از همه عزیزانی که کمک کردند تا در این جایگاه بنشینم بسیار سپاسگزارم.خلاصه سخنان کمک راهنمای هم‌سفر:

به هم‌سفر و هم‌سفر کوچک علی عزیز تبریک میگم. در مورد خدمت این دو عزیز در لژیون سردار که بسیار کمک می‌کند تا این خانواده به آرامش برسند. در مورد هم‌سفر ایشان به یک جمله بسنده می‌کنم. خداوند در قرآن می‌فرمایند که دوست دارم انسان‌ها ایمان بیاورند و عمل سالم و عمل صالح انجام دهند و به پدر مادر خود خدمت کنند. نکته‌ای که در مورد هم‌سفر آقای حسین می‌توان گفت این است که ایشان خدمتگزار کامل پدرشان بودند و از ایشان مراقبت می‌کردند این کار باعث شد که ایشان حال خوبی داشته باشند. به این خانواده تبریک میگویم و امیدوارم روزهای خوبی را در آینده تجربه کنند.

خلاصه سخنان هم‌سفر کوچک علی:

ابتدا از خدا تشکر می‌کنم از آقای ایرج و مهندس و خانواده ایشان تشکر می‌کنم، از آقای رضوانی تشکر می‌کنم که باعث شدند ما این جایگاه را تجربه کنیم. در انتها امیدوارم هیچ پدر و مادری مصرف‌کننده‌ای وجود نداشته باشد.


خلاصه سخنان هم‌سفر:

از خداوند تشکر می‌کنم که ما را به این جایگاه رساند، از آقای مهندس و خانواده ایشان و از راهنمایان آقای ایرج و علی آقا تشکر می‌کنم از راهنمای بزرگوارم کمال تشکر را دارم، از مرزبانی و ایجنت و خانواده خودم تشکر می‌کنم.

از روزهای اول حسین تخریب مواد را داشت و چند نوع مواد مصرف می‌کرد، آقا حسین دیگر به‌واسطه مصرف مواد هیچ کاری نمی‌توانست انجام دهد، تمام زندگی ایشان شده بود مواد، ایشان فقط کار می‌کرد تا مواد خود را تهیه کند، ما کاملاً ازنظر مالی ضعیف شده بودیم و روزبه‌روز تخریبشان و مصرفشان بیشتر می‌شد.

حسین آقا در ابتدا گوش‌به‌فرمان راهنمای خود نبود و هم دارو مصرف می‌کرد و هم مواد، روزهای سختی بود ولی تحمل کردم، حسین آقا به‌صورت 24 ساعته مواد مصرف می‌کرد ولی بعد از مدتی روزگار ایشان را متوجه موضوع کرد. ترس و وحشت بزرگی وجود ایشان را گرفت و ازنظر روحی در حالت اضطرار قرار گرفت. زمانی که مهندس به ما گفتند که همه‌چیز درست می‌شود خیلی به ما انگیزه و روحیه داد

حسین آقا مشکل روانی پیداکرده بود و روزهای عذاب‌آوری را تجربه کردیم گاهی تا یک هفته نمی‌خوابیدم. بالاسر هم‌سفرم می‌نشستم و نمی‌خوابیدم، اگر می‌خوابیدم ایشان بلند می‌شد و حالش خراب می‌شد، ترس و وحشت ایشان را فراگرفته بود. با این مشکلات مقاومتم را از دست ندادم، کنگره به من انگیزه می‌داد. یک‌جمله‌ای وجود دارد که من همیشه آن را در ذهن داشتم، تمام حکمت و خرد انسان در دو جمله خلاصه می‌شود یکی صبر و دیگری امید و این جمله سرلوحه زندگی من بود.

ما باید قدر هم را بدانیم و هوای همدیگر را داشته باشیم. امیدوارم همه این لحظه را تجربه کنند و حالشان خوب باشد.

ادامه تولد به روایت تصویر..

لژیون همسفران کوچک 

مرزبان کشیک: مسافر علی مختاری

تایپ: مسافران مهدی و مجید

عکس: مسافر رضا
نوع مطلب : رهایی، دستور جلسه، خلاصه عملکرد لژیون ۲۱، سخنان استاد، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

سه شنبه 12 شهریور 1398
سه شنبه 12 شهریور 1398 ساعت 18 و 38 دقیقه و 29 ثانیه
خدا قوت به استاد عزیز بخاطر تولد با شکوه حسین
تبریک خدمت استاد عزیز و حسین آقا و همسفر گرامیشان
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
________________________________ _________________________________
 
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات